קטגוריות
צימרים המלצות

צימרים עד 200 שקל ללילה

צימרים עד 200 שקל ללילה או 300 שקל ללילה הם בהחלט מצרך נדיר וכמעט ולא תצליחו להשיג כאלה. מצאנו בחיפוש באתר בוקינג ב-250 שקל וגם ב300 שקל שזה בהחלט זול ואם תצליחו לסגור בכאלו מחירים זה בהחלט אטרקטיבי מאוד.

אלו צימרים עד 200 שקל ללילה או 300 אפשר להשיג? אל תצפו לצימרים מפנקים עם ג’קוזי ובריכה פרטית ולא לצימר מהמם ביופיו. מדובר בצימרים פשוטים שנועדו ללינה בלבד לאנשים שמטיילים רוב היום וצריכים את הצימר ללינה ומקלחת חמה ולא מעבר לזה. יש סיכוי קלוש שתמצאו צימרים עם ג’קוזי אבל זה יהיה באמצע השבוע ולא באזורים המבוקשים ביותר שיש ולא בשיא העונה ובחגים כמו ראש השנה, סוכות, פסח ושבועות.

מבחינת אזורים תוכלו למצוא צימרים עד 200 שקל ללילה בעיקר צימר באילת ובאזור הדרום במושבים ובקיבוצים ובמחיר קצת יותר גבוה תוכלו למצוא גם צימרים בצפון באזורים כמו ראש פינה, גליל עליון, חיפה ובחלק מהמקרים זה יהיה בהתניה של מינימום 2 לילות באמצ”ש, כאשר לילה אחד יעלה 300 שקל בלבד.

צימרים עד 300 שקל תוכלו למצוא גם בטבריה באמצ”ש בהזמנת מינימום של 2 לילות במתחם עם לא מעט צימרים אחרים, כך שלא מדובר בצימר בודד ואינטימי אבל מצד שני זה מצוין לכמה זוגות או משפחות שרוצים להשכיר יחד ויכולים גם ליהנות מלעשות מנגל בחוץ ולשבת יחד בכיף במתחם.

לפני שאתם בוחרים להזמין צימרים עד 200 שקל ללילה חשוב שתראו לפחות 5 תמונות של הצימר כדי שתבינו לאן אתם מגיעים ולא תתאכזבו שנפלתם על צימר גרוע. חשוב שגם תבדקו מה יש לכם לעשות באזור של הצימר כי בצימר זול לא יהיה לכם מה לעשות ובוודאי תרצו לבלות את רוב היום בטיולים ואטרקציות מחוץ לצימר.

כאן באתר יש לכם מנוע חיפוש של בוקינג וגם של אתר הנופש אגודה מבית בוקינג ותוכלו למצוא באמצעותו צימרים עד 200 שקל ללילה או צימרים זולים שיעלו קצת יותר ואפשר בהחלט למצוא כאלה, אבל צריך להתפשר כמובן על כל מיני פינוקים. באתרים בוקינג ואגודה תקבלו פירוט על כל צימר וגם תוכלו לקרוא ביקורות של אנשים אמיתיים שביקרו בה. יהיו לכם גם תמונות, כתובת וגם מה מכיל הצימר ומה יש בקרבתו, כך שתוכלו לקבל תמונה מלאה על הצימר ולהחליט אם הוא מתאים לצרכיכם ומשתלם לכם.

אנחנו ממליצים להזמין צימרים דרך בוקינג שהוא אתר המלונות והדירות הגדול בעולם. ההזמנה בו היא פשוטה ונוחה והמחירים בו הוגנים. גם אגודה הוא אתר מצוין ולעתים גם זול יותר מבוקינג, כך שמומלץ להשוות מחירים ביניהם.

היכנסו והזמינו מאתר בוקינג!

היכנסו לאתר אגודה מבית בוקינג!

Booking.com