קטגוריות
צימרים המלצות

צימר מבודד לחלוטין

צימר מבודד לחלוטין עם בריכה או ועם נוף בלי מיועד לזוגות שרוצים להתבודד לגמרי ולא להיות במתחם צימרים משותף עם אנשים נוספים. מדובר בצימר לא זול שממוקם באזור מבודד, לעיתים ביער ומי ששוכר את הצימר יכול ליהנות משקט מוחלט ושלווה ולעתים גם צמחיה מסביב. צימר מבודד לחלוטין לא מתאים למשפחות אלא יותר לזוגות. לחלק מהצימרים תוכלו להביא אתכם את הכלב שלכם שיהיו לו שם מרחבים לרוץ ולטייל.

יש מספר הגדרות לצימרים מבודדים, יש צימר מבודד שנמצא קרוב לצימרים אחרים והוא נקרא מבודד כי הוא לא במתחם של צימרים ויש לו גינה נפרדת ולפעמים גם בריכה פרטית ויש צימר מבודד לחלוטין שזה אומר שהוא נמצא לגמרי לבד באזור שמסביבו רק עצים וצמחיה ושרק בעל הצימר יודע איפה הוא ממוקם והוא מוביל אתכם עד אליו בחשאיות.

להיות באזור של צימר מבודד לחלוטין זה אומר שקט ושלווה, בלי לראות ולשמוע אנשים אלא רק ציוץ ציפורים. צריך לקחת בחשבון שנשארים רק בצימר ובסביבתו ואין אטרקציות מסביב חוץ מקצת טבע, לכן כדאי שיהיו לכם בצימר דברים כמו ג’קוזי, בריכה פרטית, ערסל ודברים נוספים שיכולים להעסיק אתכם, בטח אם אתם שוהים יותר מלילה אחד בצימר.

צימר מבודד לחלוטין תוכלו למצוא גם בצפון הפורח והירוק וגם בדרום עם הנוף המדברי אבל לא צימר באילת כי העיר לא מבודדת. מומלץ לבדוק אם באמת מדובר בצימר מבודד כי יש צימרים שמופיעים באתרים כצימרים מבודדים אבל בפועל הם לא כאלה.

מחיר של צימר מבודד לחלוטין משתנה בהתאם לעונה, כאשר באוגוסט ובחגים כמו ראש השנה, חול המועד סוכות, חול המועד פסח ובשבועות המחירים הם הגבוהים ביותר בעונה ובחורף המחירים הם הכי זולים בעונה. מחיר צימרים באמצ”ש זול יותר מאשר בסופ”ש למעט בחגים.

אנחנו ממליצים להזמין צימר מבודד לחלוטין לזוגות דרך מנוע החיפוש של אתר בוקינג או אגודה מבית בוקינג כאן באתר. באתרי מלונות כמו בוקינג ואגודה תקבלו פירוט על כל הצימרים וגם תוכלו לקרוא ביקורות של אנשים אמיתיים שהתארחו. יהיו לכם גם תמונות טובות, כתובת מדויקת, מה הוא מכיל ואילו מתקנים יש בו, כך שתוכלו לקבל תמונה מלאה ככל הניתן על הצימר ולהחליט אם הוא מתאים לכם. תוכלו גם לראות תמונות של סביבת הצימר וגם זה חשוב.

מומלץ להזמין צימר לפחות מס’ שבועות מראש, במיוחד בשיא העונה ובחגים, כי ההיצע של צימרים מבודדים הוא לא גבוה. אז למה אתם מחכים? הצימרים מחכים לכם! היכנסו לאתרים של בוקינג או אגודה ותוכלו לחסוך לא מעט כסף בכל הזמנה.

היכנסו והזמינו מאתר בוקינג!

היכנסו לאתר אגודה מבית בוקינג!