קטגוריות
צימרים בצפון

צימרים בחוף צאלון

צימרים בחוף צאלון בכנרת בטבריה למשפחות או לזוגות הם צימרים ממש על החוף. מדובר בחוף רחצה מוכרז בחוף המזרחי של הכנרת, חוף שמושך אליו לא מעט מבקרים, בעיקר משפחות עם ילדים וצעירים לאורך כל תקופת הרחצה בכנרת. בחוף יש תאורה, מסעדה, פינות מוצלות, הטענת ניידים, שירותים ומקלחות ואפשר ללון בו גם באוהלים שמביאים איתכם.

צימרים בחוף צאלון בכנרת מאפשרים לכם להיות ממש על החוף וליהנות כמעט כל היום משחיה או טבילה מרעננת בכנרת. חשוב מאוד להיכנס למים רק בשעות שיש שירותי הצלה ואם אתם מגיעים עם ילדים אז להשגיח עליהם טוב. 

השהות בחוף צאלון מאפשרת לכם לעשות על האש באזורי הקמפינג המוצלים שכוללים גם ברזיות ואם חסר לכם משהו תוכלו לקנות בחוף או לצאת ממנו ולקנות באחד מהסופרים בטבריה, שם תוכלו גם לקנות בשר לעל האש וכל מה שצריך כך שלא צריך לסחוב איתכם מזון מהבית.

אם לא מצאתם צימרים בחוף צאלון בכנרת תוכלו למצוא צימרים ליד הכנרת או צימרים בכפר תבור ולהגיע לחופים אחרים עם הרכב. זה יאפשר לכם לטייל במקומות נוספים בצפון כולל שמורות טבע ולא רק להיות בכנרת. 

אם אתם מגיעים למספר ימים כדאי לכם להכין תכנית מה עושים כל יום כדי לא לבזבז זמן רק על לינה בצימר, אלא אם כן באתם רק לנוח ולא כדי לטייל.

צימרים בחוף צאלון בכנרת למשפחות או לזוגות זו חווה מיוחדת וכיפית כי לא כל יום ישנים ממש על החוף וקרובים כל כך למי הכנרת. אם אתם רוצים להגיע בקיץ, במיוחד באוגוסט ובחגים כמו ראש השנה, סוכות, פסח, יום העצמאות ושבועות כדאי להזמין צימרים מספר שבועות ואפילו חודשים מראש כי הביקוש גבוה מאוד. 

בחורף הביקוש נמוך כמובן וכך גם באביב באמצ”ש. קחו בחשבון שבחלק מהצימרים יש מינימום הזמנה של 2 לילות בסופ”ש וחגים ולפעמים אפילו ל-3 לילות בגלל שהביקוש גדול ואין הרבה היצע.

אנחנו ממליצים להזמין צימרים בחוף צאלון דרך מנוע החיפוש של אתר בוקינג או אגודה מבית בוקינג כאן באתר. באתרים בוקינג ואגודה תקבלו פירוט על כל צימר ותוכלו לקרוא ביקורות של אנשים אמיתיים שהתארחו. יהיו לכם גם תמונות, כתובת, מס’ האנשים שיכולים להתארח בצימר וגם מה מכיל הצימר ומה יש בקרבתו, כך שתוכלו לקבל תמונה מלאה ככל הניתן על הצימר ולהחליט אם הוא מתאים לצרכיכם. 

כדאי לבחור צימר שיש לכם מידע עליו ושיש באתר מספיק תמונות טובות וברורות כדי שלא יהיו לכם הפתעות לא נעימות כשתגיעו אליו.

אז למה אתם מחכים? צימרים בחוף צאלון בכנרת טבריה מחכים לכם! היכנסו לאתרי המלונות של בוקינג או אגודה וחפשו את החופשה הבאה שלכם בישראל.

היכנסו והזמינו מאתר בוקינג!

היכנסו לאתר אגודה מבית בוקינג!

Booking.com