קטגוריות
צימרים המלצות

צימרים עד 500 שקל ללילה

צימרים עד 500 שקל ללילה לזוגות ואפילו למשפחות תוכלו למצוא לא מעט בארץ בדרום וגם בצפון בעיקר באמצ”ש ולעתים גם בסופ”ש.

יש לא מעט צימרים זולים שמציעים דילים בחורף באמצ”ש במחיר נמוך כולל צימרים עם ג’קוזי וזאת כי הביקוש באמצ”ש בחורף הוא נמוך מאוד ויש לא מעט צימרים, בעיקר בצפון ואפילו צימר באילת שישמחו שתגיעו, אפילו במחירים זולים.

צימרים עד 500 שקל ללילה תוכלו גם למצוא למשפחות אבל לרוב הם יהיו צימרים די פשוטים ללינה בלבד ובלי ג’קוזי או בריכה וזה יכול להתאים למשפחות שרוצות את הצימר ללינה בלבד ומקלחת ולא מעבר לזה. אל תצפו במקרה הזה לקבל צימר יחיד עם בריכה או צימר יוקרתי לחורף אלא משהו באמת בסיסי ומינימלי שנראה כמו דירה פשוטה.

האם אפשר למצוא צימרים עד 500 שקל ללילה גם בסופ”ש? התשובה היא כן, בעיקר בחורף באזור הדרום וגם מעט בצפון ואפילו לפעמים גם אירוח דרוזי עם בריכה או ג’קוזי. 

גם באילת בשיא החורף תוכלו למצוא צימר זוגי במחיר כזה, אבל משהו שנראה יותר קרוב ליחידת אירוח עם מטבחון ופחות לצימר.

יש אנשים שמחפשים צימרים עד 200 שקל ללילה אבל זה לא כל כך ריאלי, בטח בסופ”ש, אבל צימרים עד 500 שקל ללילה זו בהחלט אופציה ריאלית אם אתם מחפשים משהו פשוט ונחמד לישון בו ולא משהו מפואר עם בריכה פרטית וג’קוזי. כמובן שהמחיר של הצימר לא כולל ארוחות בוקר. שווה לבדוק מחירים של דירות נופש כי אולי הם ישתלמו לכם יותר מצימרים.

הסיכוי למצוא צימרים עד 500 שקל ללילה בחגים כמו ראש השנה, סוכות, פסח, שבועות, יום העצמאות, חנוכה, ולנטיין דיי וחגים נוספים הוא קלוש כי הביקוש אליהם גדול ואין שום סיבה להוריד מחירים במועדים הללו.

צימרים זולים תמצאו בדרך כלל בישובים דרוזים וגם צימרים ביהודה ושומרון הם זולים יחסית אבל מתאימים לקהל דתי מסורתי ופחות לקהל חילוני. אירוח כפרי למשפחות דתיות הוא צנוע מבחינת מחיר ואפשר למצוא בו צימרים ל5 אנשים ויותר.

מאיפה מזמינים צימרים זולים?

אנחנו ממליצים להזמין צימרים עד 500 שקל ללילה דרך אתר בוקינג או אגודה מבית בוקינג כאן באתר. בבוקינג ואגודה תקבלו פירוט על כל הצימרים. 

תוכלו לקרוא גם ביקורות של אנשים אמיתיים שהתארחו ודירגו את הצימר מבחינת שירות, ניקיון, אדיבות המארחים, מתקני הצימר כמו בריכה וג’קוזי, קרבה לאטרקציות ועוד. 

תוכלו לראות שם תמונות טובות, מספר האנשים שיכולים להתארח בצימר וגם מה הוא מכיל, כך שתוכלו לקבל תמונה מלאה ככל הניתן על הצימר ולהחליט אם הוא מתאים ומשתלם לכם.

מומלץ להזמין צימרים זולים במיוחד מס’ שבועות ואפילו חודשים מראש, במיוחד בסופ”ש ובקיץ, כי אין הרבה צימרים זולים טובים והביקוש אליהם גדול. 

אז למה אתם מחכים? היכנסו לחפש באתרי הנופש בוקינג ואגודה ותוכלו לחסוך לא מעט כסף בהזמנת צימר.

היכנסו והזמינו מאתר בוקינג!

היכנסו לאתר אגודה מבית בוקינג!