קטגוריות
צימרים בצפון

צימרים בתענכים

צימרים בתענכים לזוגות או למשפחות עם בריכה או ג’קוזי נמצאים בצפון הירוק באזור תענכים שנקרא גם חבל תענך שממוקם בדרום עמק יזרעאל. יש מספר ישובים באזור כמו דבוריה, אביטל, אדירים, ברק, גדיש, מיטב, ניר יפה, רם און, פרזון ויוד.

תוכלו למצוא לא מעט צימרים בתענכים באזור חבל תענך עם מחירים שונים והכל לפי מה שיש לצימרים להציע לכם ולמועדים שתרצו להתארח בהם.

אנחנו ממליצים להזמין צימרים בתענכים ליותר מלילה אחד ולנצל את המיקום של הצימרים כדי לטייל בצפון. יש לא מעט מסלולי טיול בצפון עם מקורות מים כמו מעיינות, נחלים וכולי. תוכלו להגיע למס’ ימים לצימר ולתכנן מסלול טיול או אטרקציה שונה בכל יום.

אם אתם מגיעים עם ילדים גדולים כדאי להזמין צימרים בתענכים למשפחות עם בריכה כדי שלא ישתעממו בצימר ואם אפשר אז כדאי לבדוק אם יש אטרקציות לילדים בישוב או בישובים סמוכים.

גם מבחינת מסלולי טיול בצפון כדאי להתחשב בזה שיש ילדים ולבחור מסלול קל יחסית עם מקור מים שאפשר להשתכשך בו או לשחות. אם הילדים מעדיפים יותר ים מאשר בריכה אולי כדאי שתזמינו צימרים בחוף צאלון בצפון ולא בחבל תענך.

מבחינת אוכל יש לא מבט מסעדות בצפון במחירים עממיים אבל תוכלו להביא אתכם מצרכים בסיסיים לארוחת בוקר או להזמין ארוחת בוקר בצימר.

לגבי מחיר ללילה אל תצפו למצוא צימרים עד 200 שקל ללילה כאן אבל המחירים באזור לא יקרים, במיוחד באמצ”ש בחורף.

אפשר לבדוק אם אפשר לעשות על האש באזור שבו אתם מתארחים וכך תוכלו לחסוך ביקור במסעדה. אם אסור לעשות מנגל בשטח הצימר אפשר לנסוע ולעשות במקום שכן מאפשר ויש לא מעט כאלה בצפון.

אין הרבה צימרים ל5 אנשים באזור אבל תוכלו למצוא מתחמים עם מס’ צימרים ואז לקחת 2 צימרים. אפשר להזמין גם וילת נופש בצפון במידה ואתם לא מוצאים צימרים למשפחות או אם אתם מס’ משפחות ולא מוצאים מתחם צימרים משותף.

אנחנו ממליצים להזמין צימרים בתענכים למשפחות או לזוגות דרך אתר בוקינג או אגודה מבית בוקינג כאן באתר. בבוקינג ואגודה תקבלו פירוט מלא על כל צימר או וילת נופש ותוכלו לקרוא ביקורות של אנשים אמיתיים שהתארחו. יש באתרים תמונות, מס’ האנשים שיכולים להתארח בצימר וגם מה הוא מכיל מבחינת בריכה פרטית או בריכה מחוממת ומקורה, ג’קוזי, האט טאב, חצר ואילו אטרקציות קרובות אליו, כך שתוכלו לקבל תמונה מלאה ככל הניתן על הצימר ולהחליט אם הוא מתאים לכם.

מומלץ להזמין לפחות מספר שבועות מראש אם רוצים להגיע בסופ”ש או בחגים כמו ראש השנה, סוכות, פסח, ולנטיין דיי, שבועות, ט”ו באב ועוד. שימו לב שבמועדים המבוקשים ביותר יש בד”כ דרישה למינימום 2 לילות.

אז למה אתם מחכים? היכנסו לאתרים של בוקינג ואגודה ותחפשו את החופשה הבאה שלכם.

היכנסו והזמינו מאתר בוקינג!

היכנסו לאתר אגודה מבית בוקינג!